Lauren z ubiegłej nocy - Heather Grace Stewart

Lauren z ubiegłej nocy

Heather Grace Stewart

39,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Virtualo
ISBN 978-83-272-7413-7
Data wydania 30 września 2022
Język: Polski
Liczba stron: 164
Rozmiar pliku: 984,8 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 0
Rozmiar pliku: 1,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
39,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Kiedy Sam spotyka w piwnicznym barze poza kampusem Lauren, studentkę Uniwersytetu Terry Fox, od razu poczuł iskry. Ale kiedy następnego dnia próbuje zadzwonić na jej numer, okazuje się, że podała mu złe cyfry. Zamiast czuć się urażony, wierzy że to była szczera pomyłka i ma nadzieję, że dziewczyna nie pomyśli o nim jako o "typowym facecie", który nie zadzwonił. Bez wiedzy o jej nazwisku czy też dokładnym miejscu zamieszkania w akademiku, próbuje uniwersyteckiego systemu mailowego i masowo wysyła maile do wszystkich 246 kobiet o imieniu Lauren w nadziei na znalezienie tej właściwej.

Kobiety łączą się w solidarności o tym samym imieniu, tworząc grupę na Facebooku o nazwie "Lauren z ubiegłej nocy". Kiedy historia rozchodzi się wirusowo, kobiety obiecują chronić Lauren przed "prześladowcą", ale być może powstrzymują ją od miłości jej życia.

"Laurens" nie są jedynymi przeszkodami na drodze miłości. Zarówno Sam, jak i Lauren próbują uciec od swojej rozdzierającej serce tragicznej przeszłości. Czy miłość jest wystarczająco silna, aby podnieść z bólu i uprzedzeń, które ich obciążają?

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »