Last Minute. Prawo cywilne. Część II - Anna Gólska

Last Minute. Prawo cywilne. Część II

Anna Gólska

24,90 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Wydawnictwo E-bookowo
ISBN 978-83-66572-84-3
Data wydania wrzesień 2020
Język: Polski
Liczba stron: 367
Rozmiar pliku: 13,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
24,90 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Opis

Kompletny zbiór wiadomości do egzaminu z Kodeksu cywilnego.

Wizja zbliżającego się egzaminu z cywila spędza Ci sen z powiek? Szukasz książki, która pomogłaby Ci uporządkować informacje i skutecznie przygotować się do tego wyzwania? Last minute to coś dla Ciebie!

Wszystkie informacje w jednym miejscu, a jednak próżno szukać tu skomplikowanych wywodów i przypisów zapisanych maczkiem: język jest prosty i zrozumiały, a liczne tabelki i diagramy sprawią, że jeszcze szybciej zapamiętasz to, co trzeba.

W tej części omówiono trzecią i czwartą księgę Kodeksu cywilnego: Zobowiązania (art. 353–921 k.c.) oraz Spadki (art. 922–1057 k.c.). Oczywiście nie zabrakło odwołań do innych ustaw, z którymi wiążą się prezentowane zagadnienia, takich jak Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych czy Ustawa o prawie bankowym.

Nauka do egzaminu z KC? Lubię to!

Publikacja powstała przy współpracy czterech autorów: Alicji Maciejowskiej, Michała Kiełba, Sebastiana Pietrzyka i Anny Gólskiej. Dołożyli starań, aby nawet najbardziej zawiłe przepisy były dla Ciebie zrozumiałe i żebyś miło wspominał przygotowania do egzaminu.

Dzięki książce "Last minute Prawo Cywilne cz. II":

  • będziesz miał dostęp do kompletnego zbioru przepisów wymaganych na egzaminie z Kodeksu cywilnego z księgi trzeciej i czwartej;
  • szybko zapamiętasz informacje: tabelki i diagramy to coś w sam raz dla wzrokowców;
  • poznasz wiele przykładów z życia, w których przepisy KC znajdują zastosowanie;
  • upewnisz się, że jesteś gotowy do egzaminu: odpowiedz na pytania kontrolne i sprawdź rozwiązania zamieszczone na końcu książki.
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »