Ładunek emocjonalny - Angela Węcka

Ładunek emocjonalny

Angela Węcka

39,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Virtualo
ISBN 978-83-272-7423-6
Data wydania 7 grudnia 2022
Język: Polski
Liczba stron: 194
Rozmiar pliku: 1,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 194
Rozmiar pliku: 3,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
39,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Kandydat bądź kandydatka musi znać podstawy ziołolecznictwa. Edukujemy w zakresie naszych produktów, ale własna wiedza jest na wagę złota. A w pakiecie benefitów być może… odnajdziesz miłość.

Jo zmaga się z rzadką chorobą genetyczną, ale nie rezygnuje z aktywnego życia – ubiega się o pracę w dużej agencji marketingowej. Jednak jak na złość, wszystko idzie nie tak… Splot nieszczęśliwych wypadków sprawia, że spóźnia się na rozmowę rekrutacyjną, wypada fatalnie, a w dodatku w drodze do domu gubi torebkę i wraz z nią ważną dokumentację medyczną.  Pracy potrzebuje pilnie, bez entuzjazmu odpowiada więc na lakoniczną ofertę pracy w sklepie z naturalnymi produktami. W tym momencie nawet nie przypuszcza, jak ważną decyzję podjęła. I jaką rolę w jej życiu odegra gburowaty właściciel sklepu oraz jego rodzina.

„Ładunek emocjonalny” to powieść o życiu z chorobą, które wcale nie musi być wypełnione wyłącznie bólem. Jest w nim też miejsce na pracę, przyjaźń i miłość, a ta – jak wszystko, co w życiu ważne – często pojawia się znienacka, w miejscu, w którym się jej nie spodziewamy.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »