Ktoś mi bliski - Ilona Gołębiewska

Ktoś mi bliski

Ilona Gołębiewska

34,30 zł

Dostępne formaty plików: MOBI

Wydawnictwo Muza
ISBN 978-83-287-2841-7
Data wydania 2 listopada 2023
Język: Polski
Liczba stron: 320
Rozmiar pliku: 10,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
34,30 zł

Dostępne formaty plików: MOBI

Opis

Warszawa spowita zimową aurą, sklep z pięknymi rzeczami z drugiej ręki i dwie siostry, których życie zaczyna się komplikować za sprawą przypadkowego zdarzenia. Fortuna Vintage – to właśnie w tym miejscu spotykają się niezwykli ludzie. I tu trafia stary medalion, za którym stoi wzruszająca historia.

Zoja i Lena Wiśniewskie od czasów studiów mieszkają w Warszawie. Mają artystyczne wykształcenie i kochają stare przedmioty. To dlatego założyły sklep Fortuna Vintage z siedzibą na warszawskiej Pradze. Pewnego dnia przychodzi do nich mężczyzna i przekazuje im kufer pełen skarbów. Pośród nich jest medalion ze szmaragdem. Czy poznają jego historię? Gdzie je zaprowadzi ten podarunek?

Celina Horn razem z wnukiem i synową mieszka przy warszawskiej Starówce. Życie jej nie oszczędzało. Straciła męża i jedynego syna. Mimo to stara się cieszyć każdą chwilą. Udziela się w fundacji, pomaga synowej w prowadzeniu pracowni tortów. Jednak nikt z jej bliskich nie wie, że Celina skrywa tajemnicę, która dotyczy pewnego mężczyzny. Kiedyś kochała go całym sercem. Wskutek splotu pewnych wydarzeń postanawia po raz kolejny go odnaleźć. Czy pozna powód jego zniknięcia przed laty? Czy zrozumie dlaczego musiał odejść?

Wzruszająca, tajemnicza i zaskakująca historia o tym, że każdy z nas nosi w sobie jakąś tajemnicę. Czasami jest nią tęsknota za kimś bliskim. Rodzina, ciepły dom, serdeczni przyjaciele – to właśnie sprawia, że każdy kolejny dzień życia może być szczęśliwy.

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »