Kto zabił Iwonę Wieczorek? - Janusz Szostak

Kto zabił Iwonę Wieczorek?

Janusz Szostak

39,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo Virtualo
ISBN 978-83-272-9867-6
Data wydania 24 listopada 2021
Język: Polski
Liczba stron: 225
Rozmiar pliku: 6,7 MB
Zabezpieczenie: Brak
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 225
Rozmiar pliku: 3,4 MB
Zabezpieczenie: Brak
Fragment: Pobierz fragment EPUB
39,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

„Kto zabił Iwonę Wieczorek?” – to druga książka Janusza Szostaka o najgłośniejszym zaginięciu w Polsce. Dziennikarz od lat prowadzi wnikliwe śledztwo odsłaniając nieznane, niekiedy szokujące wątki tej tragicznej historii oraz prowadzi poszukiwania zaginionej 19-latki.
W pierwszym książkowym reportażu „Co się stało z Iwoną Wieczorek” autor zamknął wyniki swojego śledztwa dziennikarskiego jesienią 2018 roku. Od tego czasu w tej sprawie pojawiły się nowe, zaskakujące kwestie, fakty oraz wątki, które Szostak ujawnia po raz pierwszy w tej książce. Między innymi wskazuje tropy, które prowadzą do morderców 19-latki. Autor zdradza również, kto i dlaczego chroni sprawców i kto od początku wiedział o tym, co stało się z młodą gdańszczanką. Wyjaśnia, dlaczego ta zbrodnia jest tak trudna do wyjaśnienia i komu zależy, byśmy nigdy nie poznali prawdy.
Jednak, jak twierdzi Szostak, ta mroczna historia zmierza do finału, który zaskoczy wiele osób. Także czytelników tej książki, i to już od pierwszych jej stron. Książka będzie zawierała także wiele niepublikowanych dotąd dokumentów oraz fotografii.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »