Kroniki Grega Meyera. Tom 2. Śladem wilka - Tammira Skuld

Kroniki Grega Meyera. Tom 2. Śladem wilka

Tammira Skuld

31,50 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo Witanet
ISBN 978-83-66149-86-1
Data wydania 22 sierpnia 2022
Język: Polski
Liczba stron: 249
Rozmiar pliku: 1,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 249
Rozmiar pliku: 2,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
31,50 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Jednak dzielny detektyw to zmienił. Greg Meyer zostaje samcem alfa i prowadzi spokojne dostatnie życie razem ze swoją watahą, która znacznie powiększyła się przez lata. Wszystko układa się idealnie – współpraca z innymi alfami, dobre relacje z wampirami i nawet była dziewczyna nie daje mu się aż tak bardzo we znaki. Do czasu... Powraca stary wróg i zaczyna się mścić. Życie Grega i jego bliskich wywraca się do góry nogami. Zagrożeni są nie tylko nadprzyrodzeni, ale również ludzie. Ponownie wampiry, wilkołaki i inne rasy jednoczą siły by dopaść renegata. Jakby tego było mało Greg Meyer musi stawić czoła swoim własnym problemom wynikłym z ostatecznej transformacji w wilkołaka i samotnemu rodzicielstwu, a jego przyjaźń z wampirami zostaje wystawiona na próbę.

Autorka ukończyła studia w zakresie zarządzania i marketingu, zdobywając tytuł mgr inż. na Politechnice Śląskiej. Jednak zainteresowania zaprowadziły ją w kierunku terapii naturalnych i ezoteryki. Zaowocowało to ukończeniem Akademii Feng Shui i wielu szkoleń w tej tematyce. Za namową przyjaciół w wieku 16 lat zaczęła pisać pierwszą książkę. Niestety niedokończoną. W czasie studiów pisała wiersze, a teraz po latach, ponownie pod wpływem przyjaciół, wróciła do pisania książek.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »