Król Węży. Księga 1. Nowy heros. O rzeczy na Południu -

Król Węży. Księga 1. Nowy heros. O rzeczy na Południu

10,00 zł8,50 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Poligraf
ISBN 978-83-8308-566-1
Data wydania
Język: Polski
Liczba stron: 336
Rozmiar pliku: 0 B
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 336
Rozmiar pliku: 0 B
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
10,00 zł8,50 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Jeśli uważasz, że pisanie bądź czytanie przepadło w dobie internetu, influencerów i kultu bogactwa oraz ciała, to niezawodny znak, że jesteś istotą niemającą w sobie magii. Istotą pozbawioną wyobraźni.
Głos, słowa i czyny są dziećmi rozumu, a rozum jest ograniczony wyłącznie przez naszą wyobraźnię.

Minęło dwadzieścia lat, odkąd w Edril upadła władza potomków Alasdaira. Zielona kraina pogrążona w cieniu i tajemnicach szykuje się do ostatecznej wojny. Wojny, która na zawsze zmieni świat i wszystkich jego mieszkańców.
Poznaj początek historii młodego Oriona, który wychowany w dostatku i spokoju sawann zostaje wciągnięty w horror inwazji zza Morza.
Świat magii, potworów, intryg, zdrad, manipulacji i wojen otwiera się przed Wami. Świat, w którym to człowiek doprowadził do własnego powolnego upadku.
„Nowy heros” to pierwsza część będąca wprowadzeniem do pięcioksięgu pt. „Król Węży”. Historia ta zaczyna się w krainie Osum, która jest kolebką ludzkości. Jest gorąca i pełna pozostałości po starożytnej potędze państwa obejmującego ongiś większość znanego świata.

Wydarzenia księgi I wprowadzają nas w realia świata Mortal i cyklu Opowieści o Włóczni i Sercu będących dziełem oraz hołdem początkującegopisarza, który od zawsze marzył o stworzeniu własnego uniwersum, czerpiącego garściami z tego, co najlepsze w literaturze fantasy i nie tylko.
Archetypy obecne są w każdym znanym nam dziele literackim, a ja pragnę pokazać, że magia wciąż jest w nas obecna.
\"Astre nami’ nat ras Astre\" – „Co zapisane w gwiazdach, w gwiazdach zostaje”.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »