Kraina baśni jest dla wszystkich - Opracowanie zbiorowe

Kraina baśni jest dla wszystkich

Opracowanie zbiorowe

49,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Wydawnictwo Krytyki Politycznej
ISBN 978-83-67075-11-4
Data wydania 25 listopada 2021
Język: Polski
Liczba stron: 196
Rozmiar pliku: 4,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 196
Rozmiar pliku: 11,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
49,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Przeczytajcie opowieść o króliku, który urodził się z trzema uszami i który wykorzystuje swoją odmienność i wyjątkowość, by uratować las. Poznajcie niezwykłą historię znalezionego w lesie przez staruszków Żelaznego Laciego. Posłuchajcie o Calineczce, która choć jest maciupeńka, ma niezwykłą siłę, by zmierzyć się z życiem. I nie zapomnijcie o adoptowanym Batbajánie, który jak Kopciuszek, na balu poznaje swoją miłość.

Ta książka skierowana jest do wszystkich tych, którzy mają trudności ze znalezieniem swojego miejsca w świecie. Każda z baśni pokazuje, nie tylko to, że nie wszyscy jesteśmy tacy sami, ale przede wszystkim jak kolorowe i różnorodne może być życie.


„Kraina baśni jest dla wszystkich” to dowód na to, że legendy, baśniowe motywy i odwieczne przypowieści są wciąż żywe. Rozwijają się, zmieniają, adaptują do naszych czasów, a w ich klasycznych przesłaniach z łatwością odnajdujemy odbicie współczesnych problemów. Ten zbiór bajek to skarbnica urzekających, mądrych, niekiedy przewrotnych opowieści, które młodym czytelnikom objaśniają piękno i różnorodność świata, natomiast starszym… otwierają oczy.

 

Marcin Szczygielski


Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »