Komunikacja wizualna. Nowoczesne narzędzia - Ewelina Witek

Komunikacja wizualna. Nowoczesne narzędzia

Ewelina Witek

17,92 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Wydawnictwo Astrum Media
ISBN 978-83-63758-79-0
Data wydania 20 czerwca 2014
Język: Polski
Liczba stron: 181
Rozmiar pliku: 2,8 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
17,92 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Opis

Książka KOMUNIKACJA WIZUALNA. NOWOCZESNE NARZĘDZIA stanowi kompendium uporządkowanej, podstawowej wiedzy z zakresu reklamy, brandingu i public relations.

Autorka, Ewelina Witek - specjalistka w dziedzinie nowych miedów, opisuje w niej swoje działania badawcze, skupiając się głównie wokół nowych narzędzi wykorzystywanych obecnie w auidowizualności. Do tych działań Autorka nie boi się włączyć nowoczesnej telewizji, współczesnego kina, teatru postdramatycznego, także Internetu, a w szczegóności portali społecznościowych, gier komuterowych (grywalizacja), urządzeń mobilnych (smartofony, tablety itp.) Sugeruje również, że wkrótce jedynym ograniczeniem w komunikacji wizualnej z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi będzie wyobraźnia i kreacja pracownika marektingu.

Zawarte w książce treści jej adresatem czynią zarówno studentów wydziałów komunikacji, a także kadrę zarządzającą, pracowników reklamy i marketingu.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »