Kompendium zarządzania szkoleniami - Paweł Kopijer

Kompendium zarządzania szkoleniami

Paweł Kopijer

14,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-91581-5
Data wydania 26 maja 2021
Język: Polski
Liczba stron: 197
Rozmiar pliku: 17,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 197
Rozmiar pliku: 8,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
14,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Specjalista w dziedzinie szkoleń biznesowych odsłania tajniki swojego warsztatu. Uporządkowany, teoretyczny wywód wzbogacony jest anegdotami z doświadczenia zawodowego autora. Książka sprawdzi się zarówno jako poradnik dla managerów ds. szkoleń, jak i podręcznik dla studentów wielu kierunków związanych z biznesem.

Paweł Kopijer - autor książek o tematyce fantasy i science fiction, a także publikacji na temat biznesu oraz finansów. Wykładowca akademicki, prezes 2C Dom Brokerski Rynku Szkoleń i polskiego oddziału stowarzyszenia American Society for Training and Development, które zostało przekształcone w Polish Society for Training and Development. Odpowiedzialny za projekt zagranicznych misji studyjnych, specjalista w branży szkoleniowej, ekspert w zarządzaniu. Posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie biznesowe oraz menadżerskie, które zdobywał w kraju i poza jego granicami. Interesuje się neurodydaktyką.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »