Kolczyk Artemidy - Tatiana Ustinowa

Kolczyk Artemidy

Tatiana Ustinowa

39,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Virtualo
ISBN 978-83-272-9953-6
Data wydania 13 września 2022
Język: Polski
Liczba stron: 218
Rozmiar pliku: 1,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 218
Rozmiar pliku: 3,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
39,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

I tom serii o rodzinie Morozowowej.

Nastia jest aspirującą aktorką. Ma siedemnaście lat i trudną relację z matką Tonieczką Morozową. Nastia jest pewna, że kobieta nie osiągnęła w życiu niczego wartościowego.

N egzaminie wstępnym do instytutu teatralnego Nastia i jej przyjaciel Dania są świadkami śmierci młodej aktorki. Policja próbuje ustalić, czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy jednak morderstwo. Tonieczka rozpoczyna własne śledztwo, kiedy jednocześnie Nastia zostaje zamieszana w sprawę i zaczyna grozić jej niebezpieczeństwo.

Tatiana Ustinowa to jedna z najbardziej znanych rosyjskich pisarek, autorka ponad 40 powieści kryminalnych o łącznym nakładzie ponad 35 milionów egzemplarzy, laureatka licznych nagród i wyróżnień, scenarzystka i znana prezenterka telewizyjna. Ta niezwykła pisarka weszła do świata literatury ponad 15 lat temu, ale nawet teraz każda jej nowość niezmiennie trafia na listy bestsellerów na całym świecie.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »