Każdy może zarobić milion - Mariusz Sander

Każdy może zarobić milion

Mariusz Sander

46,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Psychoskok
ISBN 978-83-7900-490-4
Data wydania 8 luty 2016
Język: Polski
Liczba stron: 73
Rozmiar pliku: 754,1 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 73
Rozmiar pliku: 1,8 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
46,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

„Każdy może zarobić milion”” Mariusza Sandera to poradnik, z którego dowiesz się, jak rozpoznać drogę do finansowej niezależności. Jak operować gotówką, by ją pomnażać. Kiedy warto inwestować, jak uczyć się na błędach i jak wyciągać wnioski z nieudanych inwestycji.

Choć edukacja finansowa – według autora – powinna rozpoczynać się już na poziomie nauki szkolnej – zawsze jest dobry moment na to, by coś zmienić w swoim życiu. Zwłaszcza jeśli to zmiana ku niezależności i wolności finansowej – tak bardzo upragnionej przez każdego z nas. Z poradnika dowiesz się o błędnej edukacji – zarówno tej szkolnej jak i domowej; sprawdzisz, czy ulegasz stereotypowemu myśleniu, a twoja mentalność bardziej przypomina biedaka niż bogacza. Sukces w finansach nie zależy wyłącznie od szczęścia. To ciężka praca, ale również odpowiednie nastawienie i predyspozycje psychiczne, bowiem „bieda i bogactwo są stanem umysłu”.

Kiedy dowiesz się, czym jest finansowa wolność, nie będziesz mógł uwierzyć, że kiedyś żyłeś i myślałeś inaczej! To lektura obowiązkowa dla wszystkich tych, którzy chcą być w końcu bogaci!

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »