Kawa z zabójcą - Victoria Ros

Kawa z zabójcą

Victoria Ros

28,50 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Poligraf
ISBN 978-83-8159-958-0
Data wydania 30 lipca 2020
Język: Polski
Liczba stron: 146
Rozmiar pliku: 981,7 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 146
Rozmiar pliku: 815,6 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
28,50 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Akcja komedii kryminalnej „Kawa z zabójcą” rozgrywa się latem w nadmorskiej miejscowości wśród tłumu turystów i wyrastających na plaży parawanów. W Dołczyskach Teresa i dwoje jej przyjaciół szukają potwierdzenia, że on mógł zabić. Wkrótce dochodzi też do kolejnego morderstwa. Grono podejrzanych się poszerza.

Teresa, główna bohaterka książki, czterdziestoletnia bibliotekarka z czarną kotką, swoje wakacje podsumowałaby tak: Co robisz, gdy podejrzewasz, że twój zabójczo przystojny sąsiad jest seryjnym zabójcą? I że próbował cię otruć? Prawda, że pomysł spędzenia urlopu w nadmorskiej miejscowości w poszukiwaniu dowodów zbrodni jest doskonały?

Jeśli do tego: twój przyjaciel przypuszcza, że twoja nowa miłość jest uwikłana w morderstwa, twoja przyjaciółka prowadzi wróżbiarski i informatyczny biznes, a gospodyni pensjonatu, w którym mieszkasz, nabywa nowych i wyjątkowych umiejętności kulinarnych – to zapewne twoje wakacje będą… nudne inaczej.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »