Karmienie piersią. Jak dobrze zacząć i poradzić sobie z trudnościami -

Karmienie piersią. Jak dobrze zacząć i poradzić sobie z trudnościami

29,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Wydawnictwo Relacja/Mamania
ISBN 978-83-68021-62-2
Data wydania 29 maja 2024
Język: Polski
Liczba stron: 144
Rozmiar pliku: 1,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
29,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Opis

Książka z serii \"Mamania pierwszy kontakt\", która powinna znaleźć się na półce każdego rodzica. Praktyczny poradnik, który pomoże rodzicom stawić czoło wyzwaniom związanym z karmieniem piersią.

„Karmienie piersią” to solidna porcja wiedzy i przyjaznego wsparcia na mlecznej drodze. Oprócz wyjaśniania podstawowych kwestii związanych z karmieniem naturalnym, autorki pokazują, jak nie stracić pewności siebie, jak traktować napływające zewsząd dobre rady i jak zaopiekować się też samą sobą. Z empatią i wrażliwością odpowiedzą na pytania, które nurtują młode mamy:

  • Jak zadbać o udany start?
  • Czego spodziewać się podczas pobytu w szpitalu?
  • Co, jeśli pojawią się trudności – nawał, zastój, zapalenie?
  • Czy to prawda, że nie można mieć pokarmu?
  • Jak przetrwać kryzysy?

Chcesz się dobrze przygotować do karmienia piersią? Napotkałaś trudności? Pomogą ci w tym \"Babki z piersiami\" – niezawodny duet ekspertek!

Autorki – Magdalena Michalska-Kacymirow, Marta Moeglich – to dyplomowane promotorki karmienia piersią, które w duecie „Babki z piersiami” prowadzą tematyczny blog i profil na Instagramie, wspierając kobiety w rozpoczęciu i kontynuowaniu karmienia naturalnego.

„Mamania. Pierwszy kontakt” to seria książek, które powinny znaleźć się na półce każdego rodzica. Do stworzenia serii zaproszono osoby, które w prosty i jasny sposób przekazują wiedzę na najróżniejsze tematy: od jedzenia po wychowanie. To książki zwięzłe, praktyczne, przedstawiające w wyczerpujący sposób najważniejsze zagadnienia.

Książka Magdy i Marty to przede wszystkim mądre słowa kobiet dla kobiet, matek dla matek o możliwych wyborach i faktach. Znajdziesz w niej dużą porcję wiedzy o laktacji i karmieniu piersią przekazywaną jasnym, przystępnym językiem, okraszoną humorem oraz zachętę do poszukiwań i własnych, świadomych decyzji.

Marianna Szymarek, Doula Certyfikowana, członkini Stowarzyszenia Doula w Polsce

Mleczna droga bywa kręta i można się na niej zgubić. Ta książka pomaga obrać właściwy kierunek.

Anna Furmaniuk, Fundacja Matecznik