Jedna dobra chwila - Aleksandra Rupińska

Jedna dobra chwila

Aleksandra Rupińska

34,00 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-8313-048-4
Data wydania 29 sierpnia 2022
Język: Polski
Liczba stron: 392
Rozmiar pliku: 2,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 392
Rozmiar pliku: 957,5 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
34,00 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Po latach w życiu Alexandra ponownie pojawia się Emilia. Mężczyzna jest przekonany, że to nie mógł być przypadek – to przeznaczenie znów połączyło ze sobą ich ścieżki. Nowa dla obydwojga sytuacja sprawia, że każde z nich zaczyna odgrywać w życiu drugiego niezwykłą rolę. Ona staje przed trudnymi decyzjami, które spowodują, że bezpieczna bańka, w jakiej żyła, nagle pęknie. On musi nauczyć się ufać i okazywać uczucia, które do tej pory za wszelką cenę ukrywał pod niewzruszoną maską najniebezpieczniejszego człowieka w Warszawie. Czy przeznaczenie pozwoli im cieszyć się tą jedną dobrą chwilą?

Nie wierzę w przypadek. Od urodzenia, a nawet wcześniej, moim życiem rządziły coraz to inne siły.
Nie wierzę w szczęście. Bo jeśli nawet owa fortuna istnieje, skubana omija mnie szerokim łukiem.
Nie mam również podstaw do wiary w pecha. Bo jak może istnieć siła, która sprawia, że spotykają cię wyłącznie przykrości? Nikomu nie zdarzają się ani same radości, ani same złe rzeczy.
Po prostu nie.
Wierzę natomiast całym sercem w przeznaczenie. Mogę się założyć, że każdy na moim miejscu by w nie uwierzył. Nic nie dzieje się przypadkiem. A nasze decyzje i wybory również są gdzieś zapisane, a ktoś czuwa, by we właściwym miejscu i czasie dane rzeczy się zdarzyły. Trzeba tylko poczekać i przypatrzeć się w odpowiedniej chwili.


Aleksandra Rucińska
Urodziła się w 2000 roku, pochodzi z małej miejscowości Młynarze, położonej na Mazowszu. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną w Ostrołęce i studia w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce. Na co dzień spełnia swoje pasje, pracując w królestwie książek, czyli w bibliotece. Poza czytaniem uwielbia muzykę. Wolne chwile spędza, grając na gitarze. Jej marzeniem jest połączyć literaturę z muzyką w kolejnych powieściach, które bardzo chciałaby wydać.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »