Janusz Kulig. Niedokończona historia - Agnieszka Gola, Agnieszka Gola

Janusz Kulig. Niedokończona historia

Agnieszka Gola, Agnieszka Gola

35,01 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo Burda Książki
ISBN 978-83-8053-547-3
Data wydania 3 kwietnia 2019
Język: Polski
Liczba stron: 244
Rozmiar pliku: 50,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 244
Rozmiar pliku: 20,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
35,01 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Janusz Kulig. Niedokończona historia to zbiór wywiadów o tragicznie zmarłym kierowcy rajdowym. Trzykrotnym mistrzu Polski, wicemistrzu Europy, dwukrotnym wicemistrzu Europy Centralnej oraz mistrzu Słowacji. Jednak to nie tytuły „zdobiły” Janusza, choć rajdy samochodowe były całym jego życiem. Janusz przede wszystkim był synem, mężem, ojcem, przyjacielem, szefem i cudownym człowiekiem. 13 lutego 2004 roku Janusz Kulig zginął na przejeździe kolejowym w Rzezawie. W dniu jego śmierci w motorsporcie zakończyła się pewna epoka. Od tego dnia rajdy samochodowe w Polsce już nigdy nie były takie same.

Janusz Kulig. Niedokończona historia to rozmowy z ludźmi, którzy byli najbliżej Mistrza. Rodzina, przyjaciele, team sportowy, kierowcy i piloci rajdowi. Wśród nich Sobiesław Zasada, Leszek Kuzaj, Maciej Wisławski, Michał Kościuszko i jeden z największych rywali Janusza – Krzysztof Hołowczyc. Jaki prywatnie był Janusz Kulig? Dlaczego miał ukruszony przedni ząb? Skąd wzięła się ksywka Rysopis? Co działo się za kulisami największych rajdów? I jakie sposoby miał Kulig na swoich rywali? Tego wszystkiego dowiecie się z tej książki.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »