Jak zostać sprytnym inwestorem i nie dać się oszukać na rynku finansowym - Majkowycz Tomasz

Jak zostać sprytnym inwestorem i nie dać się oszukać na rynku finansowym

Majkowycz Tomasz

25,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Rozpisani.pl
ISBN 978-83-958930-1-8
Data wydania 2020
Język: Polski
Liczba stron: 58
Rozmiar pliku: 3,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 58
Rozmiar pliku: 7,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
25,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Książka jest skierowana zarówno do osób, które chciałyby dopiero rozpocząć swoją przygodę z inwestycjami, jak i do doświadczonych inwestorów. Publikacja zawiera uniwersalne wskazówki związane z dokonywaniem wyboru sposobu inwestowania. Znajdziemy w niej informacje, na co zwracać uwagę przy wyborze funduszy inwestycyjnych, podczas inwestycji na giełdzie i rynku FOREX, wyborze brokera czy przy zakupie metali szlachetnych. Książka jest pełna anegdot wynikających z doświadczenia autora w pracy adwokata, w których wskazano, w jaki sposób przedstawiciele banków czy firm inwestycyjnych oszukują swoich klientów. Dzięki temu czytelnicy będą mogli uniknąć błędów popełnionych przez innych.
Tomasz Majkowycz – przedsiębiorca, inwestor i adwokat specjalizujący się w sprawach finansowych. Posiada bogate doświadczenie w reprezentowaniu klientów w sporach z instytucjami finansowymi, w tym z bankami, firmami inwestycyjnymi i towarzystwami ubezpieczeń.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »