Jak uwierzyć w siebie - Opracowanie zbiorowe , Zespół autorski - Andrew Moszczynski Group , Zespół autorski - Andrew Moszczynski Institute

Jak uwierzyć w siebie

Opracowanie zbiorowe , Zespół autorski - Andrew Moszczynski Group , Zespół autorski - Andrew Moszczynski Institute

28,00 zł19,00 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Wydawnictwo PII Polska
ISBN 978-83-65873-75-0
Data wydania październik 2020
Język: Polski
Liczba stron: 144
Rozmiar pliku: 3,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
28,00 zł19,00 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Opis

„Wiara w siebie to cecha o niezwykłej mocy sprawczej, która może przeobrazić życie. Wynika z głębokiego przekonania, że zdołamy zrealizować każdy cel, który wytyczymy. Jest istotnym elementem dojrzałej i stabilnej osobowości, zwiększa chęć działania i pomaga przetrwać kłopoty. Na czym polega? Dlaczego tak często odczuwamy jej niedosyt i… co z tym zrobić?

Wykład wskazuje czynniki, które osłabiają wewnętrzną ufność we własne możliwości, oraz przedstawia sposoby pozwalające ją wzmocnić. Zwraca naszą uwagę na tak ważne elementy wpływające na wiarę w siebie jak: wiedza (ogólna i branżowa), kompetencje miękkie, zaangażowanie, relacje z ludźmi, niezależność, pasja, impulsy motywujące (na przykład inspirujące programy i książki).

Opisuje metody kształcenia umiejętności dostrzegania własnych talentów oraz łączenia ich z wizją życia. Podpowiada, jak radzić sobie z pojawiającymi się przeciwnościami, wśród których są lęki i poczucie winy, mające szczególnie destrukcyjną moc. Zawiera liczne pytania angażujące odbiorcę oraz odniesienia do biografii sławnych osób, które dzięki wierze w siebie osiągnęły założone cele.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »