Jak stać się realistą - Opracowanie zbiorowe , Zespół autorski - Andrew Moszczynski Group , Zespół autorski - Andrew Moszczynski Institute

Jak stać się realistą

Opracowanie zbiorowe , Zespół autorski - Andrew Moszczynski Group , Zespół autorski - Andrew Moszczynski Institute

28,00 zł19,00 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Wydawnictwo PII Polska
ISBN 978-83-65873-73-6
Data wydania październik 2020
Język: Polski
Liczba stron: 154
Rozmiar pliku: 7,8 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
28,00 zł19,00 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Opis

Jak stać się realistą – ebook, który pomoże Ci poznać rządzące Tobą stereotypy

Co kojarzy Ci się ze słowem realizm? Czy wyrażenie „patrzeć realnie” wywołuje więcej skojarzeń negatywnych czy pozytywnych? Sprawdź, czy czasami nie rządzą Tobą stereotypy, które realizm przeciwstawiają marzeniom i wierze w osiągnięcie zamierzonych celów.

Stosowanie zasady realizmu

Stosowanie zasady realizmu przydaje się w każdej dziedzinie. Gdy z marzenia wyłania się konkretna wizja, mądry realizm pomaga ocenić ją pod kątem przydatności i możliwości realizacyjnych. Na tej bazie można stworzyć spójny plan skutecznie prowadzący do celu. Wykład pokazuje realizm jako szansę na dokonanie czegoś nowego i wartościowego. Radzi, jak wykorzystywać pozytywne działanie tej cechy w procesach decyzyjnych w każdej sferze życia i jak przełamywać stereotypy utrudniające stosowanie zasady realności. Podpowiada metody pracy nad zmianą szkodliwych nawyków myślowych.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »