Jak przeżyć 50 lat i nadal cieszyć się życiem - Katarzyna Kozłowska

Jak przeżyć 50 lat i nadal cieszyć się życiem

Katarzyna Kozłowska

25,00 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-8219-565-1
Data wydania 23 września 2021
Język: Polski
Liczba stron: 189
Rozmiar pliku: 7,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 189
Rozmiar pliku: 2,8 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
25,00 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Wielu uważa, że po przekroczeniu magicznej granicy pięćdziesięciu lat coraz trudniej jest odnaleźć radość życia. Katarzyna Kozłowska na kartach swojej książki udowadnia, że nic bardziej mylnego!
Jak wynika z badań, najbardziej produktywny okres w życiu człowieka przypada między 60 a 80 rokiem życia. Autorka barwnie opowiada o swoich doświadczeniach, zapewniając, że w wieku pięćdziesięciu kilku lat czuje się lepiej niż kiedykolwiek, i podpowiada, co robić, by naprawdę cieszyć się życiem w tym okresie. Korzysta nie tylko z własnych przeżyć, ale i z literatury, przedstawiając naukowe opracowania i analizy. Sukces swego dobrego samopoczucia opiera na filozofii 5S, w skład której wchodzą: sen, sport, seks, stoicyzm i szajba. Będzie pozytywnie, niebanalnie, z dużą dawką endorfin i szczerego uśmiechu! Jesteście gotowi na taką rewolucję?

Oddaję w Twoje ręce książkę napisaną w oparciu o swoje przemyślenia, doświadczenia i moją filozofię 5S, która pozwala mi czerpać radość z życia. Czuję się szczęśliwa, spełniona, pełna mocy, jak dobrze naoliwiona maszyna. Dopiero teraz jestem taka, jaką pragnęłam być, i lubię siebie w tym wydaniu. Jeśli wciąż masz wątpliwości co do tego, czy fajnie jest mieć 50 lat i więcej, czy można w tym wieku nadal cieszyć się życiem, nawet bardziej niż dotąd, przeżywać wyjątkowy czas, pełen radości, realizowanych pasji, nowych miłosnych uniesień – to mam nadzieję, że moja książka pomoże ci je pokonać. Dedykuję ją tym wszystkim, którzy jeszcze nie oswoili się z myślą, że wiek to stan umysłu, i z pewnym sceptycyzmem podchodzą do traktowania starości jako świtu mądrości.
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »