Irma Grese - Lucas Hugo Pavetto

Irma Grese

Lucas Hugo Pavetto

3,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-67701-0
Data wydania 23 października 2020
Język: Polski
Liczba stron: 10
Rozmiar pliku: 314,0 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 10
Rozmiar pliku: 612,8 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
3,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Zwykle myśli się o „nazistowskich diabłach”, nie biorąc pod uwagę wszystkich strażniczek zatrudnianych w obozach śmierci. Wśród nich była Irma Grese, prawdopodobnie najbardziej sadystyczna strażniczka wszech czasów w smutnej historii obozów koncentracyjnych.

Fiammetta Bianchi: hipnotyzerka, trenerka NLP, zawodowy coach i nauczycielka technik hipnozy w Prowincjonalnym Związku Chirurgów i Dentystów w Rzymie. Niezależna badaczka w zakresie modeli funkcjonowania umysłu, symboliki, alchemii, psychologii energetycznej i medycyny wibracyjnej, kształciła się w Międzynarodowej Akademii Tradycyjnej Medycyny Tybetańskiej. W ostatnich latach pogłębiła swoje badania nad związkami między dynamiką transpersonalną, fizyką kwantową i teoriami wielkiej unifikacji, prowadząc liczne i obiecujące eksperymenty w dziedzinie psycho-bioenergii dotyczących zdrowia i wzmacniania zasobów osobistych. Współpracuje z licznymi stowarzyszeniami i grupami badawczymi w zakresie medycyny zintegrowanej.

Lucas Pavetto - urodzony w Argentynie, skąd wyprowadził się w młodym wieku. Od najmłodszych lat wykazywał szczególne uzdolnienia w zakresie muzyki i malarstwa figuratywnego. Ukończył instytut sztuki w Urbino, gdzie studiował animację rysunkową i wyspecjalizował się w narracji komiksowej. Zaczął pracować w kinematografii jako reżyser, autor i scenarzysta własnych filmów.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »