Ior - Marek Zychla

Ior

Marek Zychla

27,00 zł22,95 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Stara Szkoła
ISBN 978-83-66013-45-2
Data wydania 15 marca 2021
Język: Polski
Liczba stron: 194
Rozmiar pliku: 4,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 194
Rozmiar pliku: 8,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
27,00 zł22,95 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Wyobraźnia bez ograniczeń! Dla wszystkich!

Dwunastoletnia Wiktoria i sześcioletni Artur przeprowadzają się z rodzicami do Irlandii. Czeka na nich nowy dom, nowe środowisko, nowe przyjaźnie. Lecz tuż po przylocie dzieci owiewa tajemniczy dym. Tak zaczyna się cudowna przygoda i... walka o przetrwanie. Łkające wróżki, tęczowe stworki, mówiące wilki, czarujący młodzieniec i tajemniczy Ior zadbają o to, by dzieci ani przez chwilę nie zaznały nudy.

Marek Zychla zabiera czytelników do Krainy Młodych, w której odwieczny bój dobra ze złem nabiera współczesnego wymiaru. Ior jest jedną z tych powieści, przy których czytelnicy doskonale się bawią, a jednocześnie – zupełnie niepostrzeżenie – uczą ponadczasowych wartości! A zatem czytajcie, dzieci! Czytajcie, dorośli! A najlepiej: dorośli, czytajcie z dziećmi! To będzie dla Was niezapomniane przeżycie!

Wszyscy czytelnicy mogą pobrać również bezpłatny ZESZYT PRZYGÓD związany z Iorem!

Najlepsze historie nie mają końca, wracają do słuchaczy i czytelników raz za razem, nieustannie pobudzając wyobraźnię. Marek Zychla w swoim Iorze zabierze Was w jedną z takich niekończących się podróży. Ior zdecydowanie powinien się znaleźć pośród klasycznych młodzieżowych powieści fantasy. Osnuta mgłą kraina może pochłonąć zarówno nieostrożnych marzycieli, jak i czytelników!

Jakub Bielawski

Z prozy Marka Zychli emanuje bez - pretensjonalna szlachetność. „Ze wszystkich wielkości liczy się tylko wielkość naszego serca” – pisze Zychla i trudno znaleźć lepsze pod - sumowanie tego, dlaczego jego nowa książka jest tak zachwycająca.

Wojciech Gunia

Ior to fascynująca podróż przez świat dziecięcej wyobraźni. Zaskakuje, wciąga i pokazuje, że w rodzinie siła. Fantastyka młodzieżowa jest dobra nie tylko dla młodych i ta książka jest tego dowodem. Daj się porwać przygodzie!

Kasia Ziembicka @aellirenn

Marek Zychla – autor fantasy i grozy, popularność osiągnął między innymi dzięki książce \"Wi@rus\", nominowanej w prestiżowym plebiscycie lubimyczytac.pl w kategorii Najlepsza powieść grozy, oraz powieści \"Przesmyk\", która zdobyła nagrodę Złoty Kumak 2020 dla najlepszej polskiej grozy. Marek Zychla mieszka w Irlandii, gdzie pracuje w ośrodku KCAT, umożliwiającym rozwój twórczy osobom niepełnosprawnym. Człowiek o wielkim sercu. Ma dwoje cudownych dzieci, Monikę i Sebastiana, i to przede wszystkim z myślą o nich napisał Iora.

Polecamy również:

Comedy Queen – piękną o powieść o smutku, nadziei i śmiechu!

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »