Intryga - Agnieszka Krzon

Intryga

Agnieszka Krzon

34,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-8219-842-3
Data wydania 23 czerwca 2022
Język: Polski
Liczba stron: 312
Rozmiar pliku: 912,3 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 312
Rozmiar pliku: 2,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
34,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Po wyczerpującej walce Kaja zdobywa upragniony tytuł mistrzyni Polski w boksie. Wkrótce rozpocznie się nowy etap w jej życiu: wyjazd do Grecji i pełna wyzwań praca. Jednak na drodze do osiągnięcia pełni szczęścia stoi jej skomplikowana relacja z Marcusem, szefem greckiej mafii. Ciągnie ją do tego mężczyzny bardziej, niż chciałaby to przyznać. A to z kolei rodzi problemy, które zaważą na jej przyszłości…
Gdy pozna mroczne sekrety ukochanego i zostanie wplątana w niebezpieczne gangsterskie środowisko, będzie musiała podjąć decyzję, czy wciąż chce trwać u boku Marcusa. Jeszcze nie wie, że jeden nierozważny krok może doprowadzić do tragedii. I nie wie, że w jej otoczeniu są osoby, którym zdecydowanie nie powinna ufać.

Byłam pewna, że coś do mnie czuje, i dobrze wiedziałam, że sprawiłam mu ogromny ból tym wyznaniem, ale musiałam wreszcie zacząć myśleć o sobie. Zawsze martwiłam się i patrzyłam na dobro moich partnerów, aby przypadkiem ich nie zranić. I dokąd mnie to zaprowadziło? Byłam oszukiwana, zdradzana, wykorzystywana, a mimo to wierzyłam w każdy kolejny związek i żyłam nadzieją. Pora wreszcie zacisnąć zęby i się obudzić, a co najważniejsze, skupić na sobie! Serce mi pękało na widok jego rozczarowania i choć to okrutnie bolało, nie mogłam postąpić inaczej. Marcus próbował mnie zmienić, złamać i podporządkować sobie, a ja nie mogłam pozwolić kolejnemu mężczyźnie decydować za mnie o moim życiu.

Agnieszka Krzon
Pochodzi z Zabrza. Z wykształcenia jest dekoratorką wnętrz, jednak przez kilka lat spełniała się zawodowo jako barmanka oraz kelnerka. Przygodę z pisaniem rozpoczęła po lekturze pierwszego pikantnego romansu i przepadła w tym świecie na dobre. Spod jej ostrego pióra wychodzą niebanalne, pełne namiętności historie. Jak dotąd opublikowała pierwszą część cyklu powieściowego pt. „Event”. „Intryga” jest kontynuacją wydarzeń opisanych w poprzedniej książce.
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »