Inne stany świadomości - Natalia Szymańczyk

Inne stany świadomości

Natalia Szymańczyk

38,30 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo Muza
ISBN 978-83-287-2522-5
Data wydania 18 stycznia 2023
Język: Polski
Liczba stron: 384
Rozmiar pliku: 4,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 384
Rozmiar pliku: 2,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
38,30 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Trzydziestoletnia Amelia Tudor swoje życie dzieli między pracę w agencji PR i związane z nią rozrywki a studia doktoranckie pod okiem ekscentrycznego Profesora, bo jak twierdzi, każdy powinien mieć w życiu kogoś starszego, mądrzejszego, lepiej wykształconego albo przynajmniej z większym bagażem doświadczeń. Obie te sfery są antidotum na samotność, bo choć wokół Amelii nie brak barwnych postaci, a codzienność często przybiera zawrotne tempo, wieczory w pustym mieszkaniu okazują się trudne do zniesienia.

Na jednej z imprez Amelia poznaje Teofila, bezczelnego i zarozumiałego biznesmena, konesera kobiet i używek. I choć dziewczyna wie, że to mężczyzna, na którym najprawdopodobniej się zawiedzie, świetnie bawi się w jego towarzystwie i nie umie zrezygnować z tej znajomości.

Czy szalona przygoda i skomplikowana relacja pozwolą Amelii odnaleźć własną drogę? Jaką tajemnicę skrywa Teofil? Czy warto podejmować ryzykowne "życiowe decyzje” i co z tego wynika? Jak, zupełnie niespodziewanie, kilka pozornie niepasujących do siebie elementów złoży się w całkiem sensowną całość, a na koniec będzie można powiedzieć z ulgą: no i kto by pomyślał?

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »