In the Band - Jean Haus

In the Band

Jean Haus

36,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo NieZwykłe
ISBN 978-83-8320-397-3
Data wydania 30 grudnia 2022
Język: Polski
Liczba stron: 300
Rozmiar pliku: 3,0 MB
Zabezpieczenie: Brak
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 300
Rozmiar pliku: 6,0 MB
Zabezpieczenie: Brak
Fragment: Pobierz fragment MOBI
36,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Dla fanów After i Tak blisko!
„Jedna z najlepszych książek, jakie czytałam, z akcją na studiach i motywem hate-love!”.
Gorące Book Story
Riley Middleton miała zacząć studia w innym stanie niż ten, w którym mieszkała. Taka przyszłość bardzo jej się podobała. Jednak przez problemy rodzinne musiała z niej zrezygnować. Dobrze, że miała w swoim mieście przyjaciół jak również pasję – grała na bębnach – inaczej totalnie by oszalała.
Kiedy okazuje się, że uczelniany zespół szuka perkusisty, przyjaciele Riley namawiają ją, żeby się zgłosiła. W końcu świetnie gra na tym instrumencie. Jednak czy grupa muzyków będzie chciała widzieć w swoich szeregach dziewczynę?
Zespół jest rewelacyjny, to Riley musi im przyznać. Ku jej zaskoczeniu decydują się ją przyjąć, ale szybko okazuje się, że to banda zarozumiałych facetów, którzy mają gigantyczne ego i głównie uganiają się za panienkami.
Jeden z nich, zdecydowanie najseksowniejszy, jest też największym dupkiem, jakiego dziewczyna w życiu spotkała. Daje jej do zrozumienia, że nie widzi jej w zespole. Szkoda, że to właśnie on powoduje, że serce Riley zaczyna grać równie mocno jak ona na bębnach.                                                                                                                                                                    Opis pochodzi od wydawcy.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »