I Niechaj Cisza Wznieci Wojnę -

I Niechaj Cisza Wznieci Wojnę

39,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo Drageus Publishing House
ISBN 978-83-68102-16-1
Data wydania 30 maja 2024
Język: Polski
Liczba stron: 512
Rozmiar pliku: 7,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 512
Rozmiar pliku: 3,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
39,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Tak naprawdę nie zależy nam na wolności, na życiu w szczęściu i pokoju. Chcemy wojny. Jest dla nas naturalnym elementem cyklu życia. Jak piąta pora roku. Wojna to jedyna rzecz, którą my, ludzie, potrafimy robić dobrze.

Mówiono o nich, że sami potrafią rozbić cały hufiec, zdobyć każdy zamek, a niewierni na dźwięk ich imion zalewają się łzami. Zawisza Czarny i jego brat Jan Farurej. A tuż za nimi kroczyła Śmierć. Zbrojny rycerz obleczony w biały płaszcz z czarnym krzyżem.

Brawurowy epos rycerski w gwiazdorskiej obsadzie. Rycerski honor i nieokiełznana bojowa furia. Zestaw wypełnionych akcją opowieści, które fanów przyprawią o wypieki na policzkach. Ale jest coś jeszcze, drugie dno: historyczne i polityczne realia średniowiecza w ekscytującym mariażu z magią, mistyką i sekretami kabały!

– Drzewo Życia – wyszeptał pobladły Michał Küchmeister von Sternberg.

Wszystko, co dzieje się w świecie duchowym, ma odbicie w świecie materialnym. Oblicza Boga walczą ze sobą w odwiecznej wojnie, a Przebudzeni, posłuszni rozkazom swoich Sefir, przenoszą ten konflikt do naszego świata.

Zestaw opowiadań, którymi Dariusz Domagalski przeorze Twoje spojrzenie na historię świata. To tak, jakby „Krzyżaków” napisał Dan Brown, a wszystko sfilmował Michael Bay.