I jakby co, to dzwoń! - Zuzanna Dobrucka

I jakby co, to dzwoń!

Zuzanna Dobrucka

35,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo Wielka Litera
ISBN 978-83-8360-014-7
Data wydania 24 stycznia 2024
Język: Polski
Liczba stron: 240
Rozmiar pliku: 4,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 240
Rozmiar pliku: 2,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
35,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Kiedy życie daje nam porządnie w kość, możemy sięgnąć po niezawodne koło ratunkowe – telefon do przyjaciółki.

Komplikowanie sobie życia na każdym kroku to specjalność Laury, Wiktorii i Agaty. A to zdemolują niedoszłe wesele, a to wywołają przedwczesny poród, innym razem bezmyślnie rzucą pracę zamiast toksycznego faceta. Z nimi nigdy nie jest nudno i nie może być spokojnie.

Wiktoria postanawia na dobre zerwać z facetami. Pragnie się skupić na sobie, synku, chorej mamie i w ogóle nie chce słyszeć o tym, że przez życie łatwiej iść we dwoje. Życie Laury w duecie z Kocurem to ciągła niewiadoma. Kiedy trafia w kolejny życiowy wir, daje się ponieść przygodzie. Tylko dokąd ją ona zaprowadzi? Agata znowu wzdycha do przystojnego doktora. Ale nie tylko on zawróci jej w głowie. Ktoś jeszcze sprawia, że zaczyna tracić kontakt z rzeczywistością...

Zabawna, przewrotna i wzruszająca opowieść o trzech przyjaciółkach na dobre i na złe, która pokazuje, że siła przyjaźni potrafi podnieść przytulić i zmotywować do walki o lepsze jutro. Finalnie – po burzy zawsze wychodzi słońce. Prawda?

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »