Hotel 21 - Senta Rich

Hotel 21

Senta Rich

40,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece
ISBN 978-83-8371-061-7
Data wydania 24 stycznia 2024
Język: Polski
Liczba stron: 400
Rozmiar pliku: 1,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 400
Rozmiar pliku: 3,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
40,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Czyste pokoje, bałagan w życiu…

Noelle to miła i kompetentna sprzątaczka. Przygotowuje się do pracy w kolejnym hotelu, w którym zamierza działać według dobrze znanego schematu: zaimponować menadżerom, zjednać personel, a następnie ukraść gościom jak najwięcej nic nieznaczących przedmiotów i pod pozorem problemów rodzinnych zmienić pracę, zanim ktokolwiek zacznie ją o coś podejrzewać.

Dotychczas ten model działał bez zarzutu. Może i Noelle czuła się czasem samotna, bo częste zmiany miejsca pracy nie sprzyjają nawiązywaniu bliższych relacji, ale przynajmniej miała to pod kontrolą, prawda?

Jednak w Magnolii, dwudziestym pierwszym hotelu w jej karierze, sprawy przybierają nieoczekiwany obrót. Nowe koleżanki okazują się ciepłymi, życzliwymi, nietuzinkowymi osobami. Dzięki nim po raz pierwszy w życiu Noelle czuje, że gdzieś przynależy. Ma przyjaciół, na których może polegać i którzy się o nią troszczą.

Czy liczba 21 okaże się szczęśliwa? Czy Noelle znajdzie w sobie dość odwagi, żeby zawalczyć o siebie i życie, na jakie zasługuje, czy stare nawyki wezmą jednak górę?

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »