Horrorowanki na dobranoc - Marta Siesicka-Osiak

Horrorowanki na dobranoc

Marta Siesicka-Osiak

4,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo
ISBN 978-87-28-08729-9
Data wydania 12 listopada 2021
Język: Polski
Liczba stron: 10
Rozmiar pliku: 337,2 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 10
Rozmiar pliku: 216,4 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
4,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Kiedy słonko chyli się ku zachodowi, a na niebie pojawiają się gwiazdy, czas wybrać się do krainy słodkich snów. Ale zanim to nastąpi, koniecznie posłuchaj krótkich opowieści na dobranoc. Najlepiej tych z dreszczykiem! Poznasz wróżkę Zombiuszkę, Babę Burzę i Duszki Obżartuszki. Włos zjeży Ci się na głowie, ale nic się nie bój! Przecież leżysz bezpiecznie w swoim łóżku, a każda historia ma swój szczęśliwy finał.

„Horrorowanki” to zbiór wyjątkowych kołysanek, które rozbawią dużych i małych. Bo strachy wcale nie są takie straszne. Wystarczy je bliżej poznać i zrozumieć, skąd się biorą. Po tej lekturze Wasze pociechy spojrzą na zdrowe obiadki łaskawszym okiem, a codzienna kąpiel przestanie być przykrym obowiązkiem.

Marta Siesicka-Osiak - polska autorka utworów dla dzieci. Pracowała jako redaktorka w prasie wnętrzarskiej ("Czas na Wnętrze", "Rezydencje"), a także jako dziennikarka w portalu newsowym. Swoje umiejętności pracy ze słowami wykorzystuje do realizacji tego, o czym marzyła od zawsze - tworzenia literatury skierowanej do najmłodszych czytelników.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »