Heaven - Karolina Glabisz

Heaven

Karolina Glabisz

34,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-8219-992-5
Data wydania 29 sierpnia 2022
Język: Polski
Liczba stron: 320
Rozmiar pliku: 928,6 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 320
Rozmiar pliku: 2,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
34,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Ostatni rok w życiu Aimee nie należał do najłatwiejszych. Dziewczyna straciła ukochaną matkę i wpadła w nieodpowiednie towarzystwo, co ściągnęło na nią lawinę kłopotów. Przymusowy wyjazd na wakacje do ciotki mieszkającej w niewielkiej kanadyjskiej miejscowości ma być dla niej lekcją pokory. Czy to miejsce – jawiące się w jej wyobraźni jako odludne i przeraźliwie nijakie – stanie się jej czyśćcem, niebem czy piekłem? Nowo poznani przyjaciele oraz pewien młody, utalentowany chłopak odmienią jej spojrzenie na świat, ale przeszłość powróci do Aimee niczym bumerang i ponownie namiesza w jej życiu. Jedno jest pewne: to lato w Pickering wcale nie będzie spokojne…

– O co chodzi z tą piosenką Simona i zdjęciem?
– Przestań mówić zagadkami.
Dziewczyna nie odpowiada, tylko bierze swój telefon i wchodzi na Instagram. Przesiadam się na jej stronę łóżka, żeby lepiej widzieć. Sky otwiera profil Simona i pierwsze, co się wyświetla, to nasze zdjęcie z urodzin Naomi. Dokładnie to, na którym Simon zaczął mnie łaskotać, żebym na niego spojrzała. Faktycznie jest bardzo ładne, ale bardziej moją uwagę przykuwa opis: „Please don’t hurt me anymore, I can’t stand this silence. You’re like a hurricane – link in bio”. Od razu klikam w link na jego profilu, który przenosi mnie na stronę z najnowszym filmikiem. Simon siedzi w jakimś nieznanym mi miejscu, jest już wieczór, widać zachodzące słońce. Mam ciarki na całym ciele, kiedy słyszę jego głos. Uśmiech nie schodzi mi z twarzy i naprawdę mogłabym oglądać to nagranie przez cały wieczór.
– A teraz gadaj, o co z tym chodzi. – Sky wyrywa mi telefon z ręki patrzy na mnie wyczekująco.
Biorę głęboki wdech i opowiadam o wszystkim, co wydarzyło się w piątek.


Karolina Glabisz
Absolwentka psychopedagogiki kreatywności Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Uważa, że kreatywność to jedna z ważniejszych cech, jakie posiada człowiek, a ograniczać ją może tylko brak wyobraźni. Wolny czas poświęca na czytanie, pisanie i tworzenie wszelkiego rodzaju DIY. Uwielbia polskie morze, zimę i herbatę z cytryną. Już od najmłodszych lat wymyślała własne historie, które z czasem zaczęła przelewać na papier. Heaven to jej debiutancka powieść, która bazuje na trudnych doświadczeniach autorki. W swojej twórczości chce dawać czytelnikom nadzieję, poczucie zrozumienia, a przede wszystkim uśmiech.

instagram.com/karsx3/

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »