Hate mail -

Hate mail

39,90 zł35,91 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Wydawnictwo Albatros
ISBN 978-83-8361-351-2
Data wydania 3 lipca 2024
Język: Polski
Liczba stron: 416
Rozmiar pliku: 2,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
39,90 zł35,91 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Opis

Granica między miłością a nienawiścią jest bardzo cienka.

A przyjaźń może się przejawiać na różne sposoby.

Wrogowie, przyjaciele czy kochankowie?

Naomi i Luca znają się od piątej klasy podstawówki, choć nigdy się nie spotkali. Zmuszeni w szkole do zawarcia korespondencyjnej przyjaźni z losowo wybranym uczniem z innej części Stanów Zjednoczonych – ona jest z Oklahomy, on z Kalifornii – wysyłają do siebie złośliwe listy, które bardziej kojarzą się z regularną bitwą zaciekłych rywali niż z miłą znajomością. A mimo to oboje nie przestają na nie czekać.

Dwadzieścia lat później Naomi mieszka w Oklahomie i pracuje jako prezenterka pogody. Minęły dwa lata, od kiedy dostała od Luki ostatnią wiadomość. Zakłada, że ożenił się i dlatego milczy. Ale pewnego dnia otrzymuje od niego list – bez adresu zwrotnego.

Długo się nie zastanawiając, postanawia go odnaleźć. Co nie jest proste, ponieważ jako żołnierz piechoty morskiej przemieszczał się dotąd po całym kraju i za granicą. Ale Naomi jest zdeterminowana. I choć coraz więcej jej czasu i uwagi zajmuje przystojny sąsiad, który niedawno sprowadził się do jej domu, nie pozwoli, żeby Luca miał ostatnie słowo.

Opinie czytelników w serwisie Amazon:

Najlepsza komedia romantyczna, jaką przeczytałam od czasu „The Hating Game”.

Najlepsza komedia romantyczna 2024 roku!