Handlarz obrazów - Leszek Mierzejewski

Handlarz obrazów

Leszek Mierzejewski

21,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI, PDF

Wydawnictwo Psychoskok
ISBN 978-83-8119-625-3
Data wydania 17 lipca 2020
Język: Polski
Liczba stron: 188
Rozmiar pliku: 5,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 188
Rozmiar pliku: 13,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 286
Rozmiar pliku: 8,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment PDF
21,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI, PDF

Opis

Niesłusznie wydawane wyroki to nie tylko fikcja. To rzeczywistość, z którą niektórzy muszą się zmierzyć i wytrwać, aby dowieść sprawiedliwości.

Książka Leszka Mierzejewskiego przedstawia urywek z życia Zbyszka Kasperskiego, niesłusznie oskarżonego o zabójstwo przyjaciółki, Jagody Borkowskiej. I choć jego historia jest fikcyjna, nie sposób nie dostrzec w niej nadziei dla tych, którzy nie potrafią podnieść się z kolan.

Zbyszek zapalony malarz i pasjonat sztuki - silny człowiek – nie załamuje się po ogłoszeniu wyroku przez Wysoki Sąd. Wie, że musi walczyć o sprawiedliwość, ale nie chce w międzyczasie przeżywać udręk więziennej celi.

Organizuje zajęcia dla więźniów, podczas których zyskuje sobie uznanie i prestiż w więziennej społeczności. Jego spryt i urok osobisty pozwalają mu na więcej, niż mają inni. Czy artystyczny plan będzie miał rację bytu? Czy Zbyszek odzyska zasłużoną wolność?

Autor pragnie ukazać czytelnikom jak można przez nieudolność i dziwny splot przypadków ukarać niewinnego człowieka, co aktualnie jest u nas coraz bardziej na czasie!

Kryminał łączy w sobie elementy thrillera, komedii i powieści obyczajowej. Autor ustami osadzonego ze szczegółami opisuje najciekawsze momenty więziennych dni i nocy, aż do wyjaśnienia zagadki zabójstwa.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »