Greenwich Park - Katherine Faulkner, Katherine Faulkner

Greenwich Park

Katherine Faulkner, Katherine Faulkner

34,30 zł30,87 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo Muza
ISBN 978-83-287-1604-9
Data wydania 19 maja 2021
Język: Polski
Liczba stron: 348
Rozmiar pliku: 5,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 348
Rozmiar pliku: 2,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
34,30 zł30,87 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Wciąga, zaskakuje i nie pozwala oderwać się od lektury! \"Greenwich Park\" to znakomity debiut brytyjskiej dziennikarki śledczej, który zachwyci miłośników thrillerów małżeńskich. Katherine Faulkner na przykładzie losów swoich bohaterów bezbłędnie pokazuje, jak kruche jest szczęście budowane na kłamstwie.

Helen Thorpe wiedzie idealne życie w Greenwich Park, jednej z najzamożniejszych dzielnic Londynu. Razem z Danielem, cenionym architektem i kochającym mężem, mieszkają w imponującym wiktoriańskim domu, mają grono zaufanych przyjaciół i z niecierpliwością wyczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Ale ta beztroska sielanka to tylko pozory.

Gdy na zajęciach w szkole rodzenia Helen poznaje Rachel, energiczną i bardzo bezpośrednią samotną matkę, nie wie jeszcze, jaką rolę nowa znajoma odegra w jej życiu. Wkrótce Rachel, która jest w trudnej sytuacji życiowej, wprowadza się na jakiś czas do domu Thorpe’ów. Helen zaczyna niepokoić dziwne zachowanie nowej przyjaciółki. Odkrywa, że Rachel potajemnie przegląda ich laptop, natrafia też na dwuznaczne liściki. Kiedy Rachel znika bez śladu, w mediach pojawiają się informacje, że nie była tym, za kogo się podawała…

Kto stoi za zniknięciem Rachel? Kim tak naprawdę była ta dziewczyna i dlaczego aż tak bardzo zależało jej na zbliżeniu się do rodziny Thorpe’ów? Szokujące odkrycia na zawsze zmienią życie mieszkańców Greenwich Park.

\"Niesamowicie niepokojący, świetnie napisany.\"
Lesley Kara, autorka powieści \"Plotka\"

\"Jeden z najlepszych debiutów, jakie kiedykolwiek czytałam. Świetnie przemyślany, zaskakujący. Po prostu genialny thriller.\"
Caz Frear, autorka \"Słodkich kłamstw\" i \"Z zimnym sercem\"