Gorzka Kawa. Tom 1 - Summer Prescott

Gorzka Kawa. Tom 1

Summer Prescott

32,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo
ISBN 978-83-8341-044-9
Data wydania 25 maja 2023
Język: Polski
Liczba stron: 111
Rozmiar pliku: 2,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 111
Rozmiar pliku: 1,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
32,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Szykują się kłopoty…

Paige Palmer spędza swoje dotychczasowe, dorosłe życie studiując i pragnąc obronić doktorat z filozofii. Niestety, szansa na pracę marzeń zostaje dziewczynie dość brutalnie odebrana. Zraniona, opuszcza środowisko akademickie, by zostawić za sobą bolesną przeszłość. Zatrudnia się w niewielkim miasteczku jako baristka w dość oryginalnym, ale przytulnym lokalu — Palarni przy 33 ulicy.

Drewniane, wiekowe ściany, przesiąknięte aromatem znakomitej kawy, dodatkowo zachęcają młodą dziewczynę do spróbowania szczęścia w zupełnie innym świecie.

Palarnia skrywa jednak wiele tajemnic. Niedługo po jej zatrudnieniu w jednym z pomieszczeń zostaje odnalezione ciało innej młodej dziewczyny. Wstrząśnięta szefowa Paige — Margaret Hayward jest przekonana, że niezbędne będzie wewnętrzne śledztwo.

Powstaje zespół domorosłych detektywów złożony z właśnie z Palmer, ekscentrycznej właścicielki Palarni oraz młodego pisarza, pracującego nad swoją debiutancką powieścią. Muszą się spieszyć, bo czas mija nieubłaganie, a bezwzględny morderca skrywa się w mroku i być może już jest gotowy, by znowu uderzyć…

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »