Gorszy syn. Tom 1. W imię zemsty - Katarzyna Grabowska

Gorszy syn. Tom 1. W imię zemsty

Katarzyna Grabowska

26,90 zł24,21 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Videograf
ISBN 978-83-7835-855-8
Data wydania 18 maja 2021
Język: Polski
Liczba stron: 218
Rozmiar pliku: 510,3 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 218
Rozmiar pliku: 505,6 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
26,90 zł24,21 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

W świecie, w którym liczą się pieniądze i wpływy, nie ma miejsca na litość. Nawet miłość nie może stanąć na drodze do realizacji celu. Ważne jest tylko to, aby przetrwać i utrzymać władzę.
Igor miał tego pecha, że urodził się w rodzinie Leonida Sokołowa, ukraińskiego multimilionera związanego z rosyjskimi sferami rządowymi i stojącego na czele zorganizowanej grupy przestępczej. Dorastając jako drugi, niechciany, gorszy syn, nie mógł liczyć choćby na odrobinę ciepła ze strony ojca. Po traumie z dzieciństwa zdołał odnaleźć spokój na Lazurowym Wybrzeżu, gdzie po ucieczce z Odessy rozpoczął wraz z matką nowe życie.
Niestety, przeszłość nie pozwala o sobie zapomnieć... Jest ktoś, kto pała nienawiścią do rodziny Sokołowa. Ktoś, kto chce wyrównać rachunki. Za grzechy Leonida muszą odpowiedzieć jego bliscy, a zemsta ma być bardzo bolesna. Rozpoczyna się gra, w której główną rolę odgrywa intryga i namiętność.
Jak w tym wszystkim odnajdzie się Igor? Czy będzie potrafił przezwyciężyć swoje słabości? A może to właśnie on, jak twierdzi francuska policja, stoi za wszystkim?