Golfsztrom - Wacław Niezabitowski

Golfsztrom

Wacław Niezabitowski

14,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo
ISBN 978-87-11-67712-4
Data wydania 23 października 2020
Język: Polski
Liczba stron: 224
Rozmiar pliku: 809,0 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 224
Rozmiar pliku: 347,6 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
14,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

W gęstej przedwieczornej mgle na mokradłach dochodzi do wypadku. Rozbija się samolot należący do znanego potentata bankowego. Maszyną sterował Harry Burlington. Pilot znalazł się w szpitalu w Harrisburgu. Jego stan jest poważny. Chorego odwiedza para gości. Stefan Podhorski, student uniwersytetu w Cincinnati i jego towarzyszka, Jany Twyford. Podczas wizyty pilot wyjawia im pewien sekret. Stefan składa Harremu obietnicę, która napędzi dalszy ciąg emocjonujących zdarzeń…

Wacław Niezabitowski (1886 - 1928), polski pisarz i dziennikarz. Pisał m. in. dla „Dziennika Lwowskiego", „Polonii" i „Rzeczpospolitej". Wydawał także własny tygodnik społeczno-polityczny „Kresy Zachodnie". Jego prozatorskim debiutem była książka „Przez śniegi i pożogę”. Znany jest głównie ze swoich powieści fantastycznonaukowych: „Ostatni na ziemi”, „Huragan od Wschodu”, „Skarb Aarona” i „Golfsztrom”.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »