Gambit mocy - Piotr Muszyński

Gambit mocy

Piotr Muszyński

38,42 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Oficynka
ISBN 978-83-64307-14-0
Data wydania listopad 2013
Język: Polski
Liczba stron: 534
Rozmiar pliku: 1,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 534
Rozmiar pliku: 949,8 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
38,42 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Dworskie intrygi, czarna magia i wielkie czyny…

Księżniczka Samia zostaje wygnana z rodzinnego kraju przez polityczną opozycję. Aby chronić ją przed atakami skrytobójców, oficjalnie ogłoszono jej śmierć, a ona udała się do Królestwa Dorian, by tam spędzić resztę życia w ukryciu. Jej towarzyszkami zostały Serina, najprawdopodobniej najlepsza wojowniczka w królestwie, oraz mała dziewczynka Monika z iście diabelskim charakterkiem. Jak się szybko okazuje, Samia nie należy do osób, które łatwo oddają władzę, a opowieści o jej mrocznej duszy nie są bynajmniej przesadzone…

Piotr Muszyński dziennikarz, tester gier komputerowych i job hopper. Z wykształcenia magister historii, a z zamiłowania bloger, publicysta i troll internetowy. Autor tekstów do wielu gazet, portali, serwisów hobbystycznych, fanzinów, blogów profesjonalnych (oraz założyciel jednego czy dwóch) oraz książek kucharskich. Interesuje się (oprócz technologii i kulinariów) historią społeczną, teorią sztuki wojennej i dawnymi wierzeniami.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »