Fuzje i przejęcia jako interakcja podmiotu nabywającego i nabywanego. Podstawy rozwoju przez fuzje i przejęcia -

Fuzje i przejęcia jako interakcja podmiotu nabywającego i nabywanego. Podstawy rozwoju przez fuzje i przejęcia

31,39 zł26,68 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Poligraf
ISBN 978-83-8308-568-5
Data wydania
Język: Polski
Liczba stron: 150
Rozmiar pliku: 0 B
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 150
Rozmiar pliku: 0 B
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
31,39 zł26,68 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

\"Fuzje i przejęcia jako interakcja podmiotu nabywającego i nabywanego. Podstawy rozwoju przez fuzje i przejęcia\" to kompendium wiedzy na temat transakcji M&A. Zgodnie z tytułem tematem publikacji są fuzje i przejęcia przedsiębiorstw opisane z punktu widzenia dwóch stron transakcji.
Andrzej Szypko w zwartym tekście przedstawia czytelnikowi ogrom wiedzy na rzeczony temat. Zaczynając od wprowadzających definicji, dzięki którym nawet laik może łatwo wdrożyć się w złożone procesy biznesowe. Klarownie przedstawione są typy fuzji i przejęć, a także wszelkie ryzyka i zagrożenia towarzyszące tego typu transakcjom.
Cała publikacja zawiera mnóstwo praktycznej wiedzy dotyczącej M&A, podpartej bogatą bibliografią. Na uwagę zasługują również schematy ilustrujące omawiane zagadnienia i zamykające publikację case studies pokazujące na konkretnych przykładach zastosowanie wiedzy o modelach fuzji i przejęć oraz demonstrujące celowość współpracy między podmiotami.
Wszystkie etapy i elementy procesów łączenia i przejęć przedsiębiorstw są istotne, a negocjacje odgrywają kluczową rolę w procesie fuzji i przejęć.
Natasza Bednarek (fragment recenzji)

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »