Friend - Monika Dąbrowska

Friend

Monika Dąbrowska

36,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo NieZwykłe
ISBN 978-83-8320-400-0
Data wydania 6 stycznia 2023
Język: Polski
Liczba stron: 206
Rozmiar pliku: 1,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 206
Rozmiar pliku: 2,8 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
36,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Czy można zakochać się w kimś, kogo znało się przez całe życie? W kimś, kogo traktowało się jak członka rodziny, który był niemal jak brat i najlepszy przyjaciel w jednym?
Erica Turner i Alex Walsh w zasadzie znali się od dnia swoich narodzin. Chodzili razem do przedszkola, potem do szkoły podstawowej, a teraz uczą się w tym samym liceum. Byli nierozłączni, jednak nie patrzyli na siebie w ten sposób. Ona miała chłopaków, on spotykał się z dziewczynami i wydawało się, że relacja między nimi nigdy nie będzie inna niż dotąd.
Aż do pewnej imprezy, kiedy Erica wyszła na zewnątrz, żeby zaczerpnąć świeżego powietrza, a on przyszedł do niej, by dotrzymać jej towarzystwa. Wystarczyły jedno spojrzenie i pocałunek, który wszystko zmienił.
Erica nie potrafiła zapomnieć, jak smakują jego usta. I już nie chciała. Tylko jak poradzi sobie teraz z tymi nowymi uczuciami?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Opis pochodzi od wydawcy.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »