Firma w spadku – zarząd sukcesyjny - Opracowanie zbiorowe

Firma w spadku – zarząd sukcesyjny

Opracowanie zbiorowe

26,64 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Wydawnictwo Infor
ISBN 978-83-8137-445-3
Data wydania listopad 2018
Język: Polski
Liczba stron: 100
Rozmiar pliku: 9,8 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
26,64 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Opis

Temat sukcesji jest dla polskich przedsiębiorców ważny, ale często jednak nieznany lub nie do końca zrozumiały. Dopiero po uświadomieniu im na realnych przykładach wagi tego tematu można spotkać się z ogromem pytań i chęcią podejmowania stosownych działań. Ustawa o zarządzie sukcesyjnym przedsiębiorstwem osoby fizycznej w znacznym stopniu odpowiada na potrzeby zgłaszane przez przedsiębiorców, bo to oni oraz ich spadkobiercy są, teoretycznie, grupą najbardziej zainteresowaną. W praktyce ustawa dotyka także ich kontrahentów a także pracowników.
Głównym celem niniejszego opracowania jest zaprezentowanie w możliwie najprostszy sposób nowego prawa i zwrócenie uwagi Czytelnikowi na ewentualne pułapki czy zagrożenia mogące wynikać ze złej interpretacji przedmiotowych przepisów. Dużą uwagę zwrócono także na pokazanie praktycznych rozwiązań mogących pomóc w interpretacji trudniejszych fragmentów ustawy.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »