Fervency love - Scarlett H. Lovers

Fervency love

Scarlett H. Lovers

52,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-8373-005-9
Data wydania 8 luty 2024
Język: Polski
Liczba stron: 552
Rozmiar pliku: 1,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
52,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Opis

Miłość może cię rozgrzać… lub poparzyć.

Nastoletnia Abigail Brooks dorastała w przekonaniu, że nie jest wystarczająca. Właśnie to sprawiło, że przez lata dziewczyna wzniosła wokół siebie mur obojętności. Gdy los niespodziewanie postawił na jej drodze Connora, ta bariera zaczęła się kruszyć…

Chłopak od początku jawił się jako całkowite przeciwieństwo Abigail, ale wystarczyło jedno spojrzenie, by między nimi zaiskrzyło. Mimo że codzienność Connora wypełniają kumple, używki i imprezy, w krótkim czasie to właśnie on staje się dla Abigail najważniejszym człowiekiem na świecie. Każde ich spotkanie obfituje w emocje, które tworzą wulkan gotowy wybuchnąć w każdej chwili. Oboje nie zdają sobie jeszcze sprawy, ile cierpienia oraz wyrzeczeń będzie ich kosztowało utrzymanie tej relacji.

Mimo młodego wieku uczucia oraz pożądanie biorą nad nimi górę. Czy okażą się wystarczająco silni, by przetrwać przetaczające się przez ich związek nawałnice?

Kochałem cię znacznie wcześniej, niż byłem w stanie sam przed sobą przyznać. Kochałem cię, odkąd pierwszy raz nasze oczy się spotkały. To przy tobie poznaję smak życia, przy tobie zacząłem naprawdę oddychać. Nigdy przedtem nie czułem życia tak bardzo jak teraz.

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »