Eliza i Kordian kontra Dziadek Wampir - Amelia Długosz

Eliza i Kordian kontra Dziadek Wampir

Amelia Długosz

24,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB, PDF

Wydawnictwo
ISBN 978-83-66826-13-7
Data wydania 14 grudnia 2020
Język: Polski
Liczba stron: 82
Rozmiar pliku: 580,4 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 82
Rozmiar pliku: 5,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 82
Rozmiar pliku: 3,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment PDF
24,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB, PDF

Opis

Słyszeliście legendę o Szkarłacie? Nie? A to wielka szkoda, bo tam ma miejsce prawdziwa przygoda!

Za górami, za lasami mieszkała rodzina z bliźniętami...

Rodzina Zimnych to dość specyficzne osobowości, nie mieszczą się w żadnych ramach towarzyskich. Jak mówią o nich sąsiedzi - artyści z piekła rodem. Elizę i Kordiana łączą więzy krwi. Niby podobni a różnią się jak ogień i woda. Nastoletnie rodzeństwo udaje się wraz z Babką Glorią na wieś, w okolice Mazur na spotkanie z nowym wybrankiem starszej pani. Witold Kiełczyński to urokliwy i bogaty mężczyzna, można rzec, że kandydat na męża prawie idealny... Złakniona wiedzy Eliza poszukuje w Internecie informacji o tajemniczym miasteczku, które słynie z obecności krwiożerczych wampirów. Dzieli się tą wiedzą z Kordianem, jednak ten podchodzi do tego z dystansem. W każdej legendzie tkwi ziarnko prawdy, a może kropla... Krwi?

Młoda autorka wprowadzi was do świata pełnego tajemnic, humoru i dreszczyku emocji. Przekonajcie się sami i sprawdźcie, co skrywa Szkarłat. Pozycja obowiązkowa dla dużych i małych czytelników.

„Młoda i przede wszystkim zdolna autorka, stworzyła niesamowicie wciągającą powieść, która zabierze Was do świata grozy. Tutaj nic nie jest oczywiste! Będziecie myśleć, że udało Wam się rozwiązać zagadkę, że przechytrzyliście bohaterów... Nic bardziej mylnego! "Eliza i Kordian kontra Dziadek Wampir" to doskonała książka na chłodny, mroczny wieczór. Polecam!” Paulina Ampulska, autorka bloga Pokój Pełen Książek

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »