eleWator 32 (2/2020) – Anna Kamieńska - Praca zbiorowa

eleWator 32 (2/2020) – Anna Kamieńska

Praca zbiorowa

19,50 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Wydawnictwo Forma pracownia projektowa i wydawnictwo Anna Nowakowska
ISBN 2299-5692
Data wydania 2020
Język: Polski
Liczba stron: 208
Rozmiar pliku: 30,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
19,50 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Opis

„eleWator” jest pismem, w którym oprócz najnowszej prozy i poezji uznanych i debiutujących autorów, mieszkających w Polsce oraz za granicą, znaleźć można teksty literackie przetłumaczone na język polski, szkice o literaturze i jej najwybitniejszych twórcach, a także eseje, felietony i recenzje. Kwartalnik jest miejscem dyskusji, polemik i platformą ożywczej wymiany poglądów.

Dzięki stałym współpracownikom z Berlina, Dublina, Kijowa, Kopenhagi, Londynu, Paryża i Nowego Jorku, „eleWator” ma charakter globalny, a także interdyscyplinarny. Wiele uwagi poświęca bowiem najnowszym światowym działaniom artystycznym omawianym w działach filmu, muzyki, sztuk plastycznych i architektury oraz teatru.

Kwartalnik, którego wydawcą jest Fundacja Literatury imienia Henryka Berezy, jest pismem szczególnym, bowiem punktem odniesienia do wszystkich decyzji formalnych, redakcyjnych i konceptualnych jest dziedzictwo Autora „Prozaicznych początków”.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »