eleWator 26 (4/2018) - Wiesław Dymny - Opracowanie zbiorowe

eleWator 26 (4/2018) - Wiesław Dymny

Opracowanie zbiorowe

18,75 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Wydawnictwo Forma pracownia projektowa i wydawnictwo Anna Nowakowska
ISBN
Data wydania 2018
Język: Polski
Liczba stron: 208
Rozmiar pliku: 63,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
18,75 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Opis

eleWator" jest pismem, w którym oprócz najnowszej prozy i poezji uznanych i debiutujących autorów, mieszkających w Polsce oraz za granicą, znaleźć można teksty literackie przetłumaczone na język polski, szkice o literaturze i jej najwybitniejszych twórcach, a także eseje, felietony i recenzje.

Kwartalnik jest miejscem dyskusji, polemik i platformą ożywczej wymiany poglądów. Dzięki stałym współpracownikom z Berlina, Dublina, Kijowa, Kopenhagi, Londynu, Paryża i Nowego Jorku, "eleWator" ma charakter globalny, a także interdyscyplinarny. Wiele uwagi poświęca bowiem najnowszym światowym działaniom artystycznym omawianym w działach filmu, muzyki, sztuk plastycznych i architektury oraz teatru. Kwartalnik, którego wydawcą jest Fundacja Literatury imienia Henryka Berezy jest pismem szczególnym, bowiem punktem odniesienia do wszystkich decyzji formalnych, redakcyjnych i konceptualnych, jest dziedzictwo Autora „Prozaicznych początków”.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »