Dziury w ziemi - Grzegorz Mórdas-Żyliński

Dziury w ziemi

Grzegorz Mórdas-Żyliński

52,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-8313-973-9
Data wydania 13 marca 2024
Język: Polski
Liczba stron: 578
Rozmiar pliku: 1,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
52,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Opis

Ludzkość można uzdrowić… przy pomocy neuronauki.

Nieszczęścia, katastrofy, choroby, konflikty zbrojne… Wyobraź sobie, że to wszystko w jednej chwili znika. W zamian otrzymujesz szansę na nieskończony rozwój i życie, jakie sobie wybierzesz.

To możliwe dzięki Światowi Prim, stworzonemu przez Maurice’a Purkhavkę w drugiej połowie XXI wieku. Tylko tam człowiek może funkcjonować tak, jak chce, i bezkompromisowo realizować swoje marzenia. Najpierw jednak musi wziąć udział w naukowym eksperymencie, który wymaga pełnej izolacji od świata oraz… podłączenia swoich narządów zmysłów do specjalnego komputera.

Wrodzona ciekawość Michała, młodego fizyka i doktoranta uniwersytetu w Katowicach, nie pozwala mu przejść obojętnie wobec intrygującej oferty fundacji Terra. Co więcej, eksperyment może uwolnić go od kłopotów, w jakie mimowolnie wpadł. Michał zgłasza więc swój udział. Nie wie jednak jeszcze, że w tej misji nic nie będzie takie, jak się wydaje…

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »