Dziewczyna z Siódmej Alei -

Dziewczyna z Siódmej Alei

42,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece
ISBN 978-83-8371-254-3
Data wydania 22 maja 2024
Język: Polski
Liczba stron: 464
Rozmiar pliku: 6,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 464
Rozmiar pliku: 2,8 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
42,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Jak wiele jest w stanie poświęcić młoda paryska krawcowa, by zaistnieć w zdominowanym przez mężczyzn świecie nowojorskiej mody lat 40. XX wieku?

Rok 1940

Gdy wojska nazistowskie posuwają się naprzód, młoda paryska krawcowa Estella Bissette zostaje zmuszona do ucieczki z Francji do Stanów Zjednoczonych. Na Manhattan przybywa z zaledwie kilkoma frankami w kieszeni, jedną walizką, maszyną do szycia i marzeniem o własnym atelier.

Obecnie

Australijska kuratorka Fabienne Bissette udaje się na coroczną galę Met w Nowym Jorku, gdzie odbywa się wystawa prac jej ukochanej babci – jednej z najsłynniejszych projektantek mody. Gdy jednak Fabienne dowiaduje się więcej o przeszłości swojej rodziny, odkrywa historię tragedii, złamanego serca i tajemnic – a także poświęceń w imię miłości.

Przekraczająca granice czasu i kontynentów Dziewczyna z Siódmej Alei to porywająca opowieść o wyjątkowej więzi między babcią i wnuczką, o dwóch odważnych i pełnych pasji kobietach, które próbują uleczyć złamane serca i pogodzić się z przeszłością.

Cudownie bogata i romantyczna powieść o młodych kobietach szukających swojej drogi w świecie.

- KATE FORSYTH