Dziewczyna, którą znał - Tracey Garvis Graves, Tracey Garvis Graves

Dziewczyna, którą znał

Tracey Garvis Graves, Tracey Garvis Graves

29,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo NieZwykłe
ISBN 978-83-8178-069-8
Data wydania 18 czerwca 2019
Język: Polski
Liczba stron: 248
Rozmiar pliku: 3,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 248
Rozmiar pliku: 1,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
29,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Tracey Garvis Graves, autorka bestselleru „New York Timesa” Na wyspie, przedstawia fascynującą, beznadziejnie romantyczną historię o bezwarunkowej miłości.
Annika Rose studiuje anglistykę na Uniwersytecie Illinois. Nie najlepiej się czuje w towarzystwie ludzi, a zachowania większości osób uważa za skomplikowane. Woli spędzać czas, czytając książki lub grając sama ze sobą w szachy.
Jonathan Hoffman dołączył do klubu szachowego, po czym oddał swoją pierwszą partię – oraz serce – nieśmiałej i nieporadnej, ale bystrej oraz pięknej Annice. Podziwiał jej umiejętność bycia szczerą z samą sobą oraz jej dziwactwa. Zaakceptował wyzwanie związane z kontynuowaniem tej znajomości. Jonathan i Annika wydobywają z siebie nawzajem to, co najlepsze, odnajdując pokłady pewności siebie oraz odwagi, by planować wspólną przyszłość. Wynika z tego burzliwa, pełna czułości miłość, która przetrwałaby wszystko prócz nieprzewidzianej tragedii, która ich rozdziela, zmuszając, aby samotnie szli przez życie.
Teraz, po dziesięciu latach, zrządzeniem losu Annika i Jonathan spotykają się ponownie w Chicago. Ona prowadzi życie, jakiego chciała – została bibliotekarką. On jest debeściakiem z Wall Street otrząsającym się po rozwodzie i chcącym zacząć wszystko od nowa. Pożądanie oraz silne uczucia, które niegdyś do siebie żywili, natychmiast odżywają. Jednak jeśli nie zmierzą się z obawami oraz lękami, które ich rozdzieliły, druga szansa przepadnie, zanim tak naprawdę się rozpocznie.„Tracey Garvis Graves stworzyła niesamowitą historię z unikalnym przekazem i postaciami, którym każdy chce kibicować. Ostatnie trzydzieści stron wbiło mnie w fotel. Ta książka jest piękna”.
Colleen Hoover, autorka bestsellerów „New York Timesa” It Ends with Us i Wszystkie nasze obietnice.                                                                                               

„Silna, emocjonalna więź między Anniką a Jonathanem chwyta za serce. Graves tworzy wiarygodny romans, w którym Annika nie jest przedstawiona jako postać infantylna, ale po prostu inna. Kiedy nadchodzi katastrofa, jej odmienność staje się jej siłą, po raz pierwszy w życiu zmuszając ją do przejęcia inicjatywy”.
Kirkus


„Podziwiam pracę Tracey Garvis Graves”.
Sarah Pekkanen, współautorka bestsellera „New York Timesa” Żona między nami.

„Tracey Garvis Graves jest pisarką, której książki trzeba przeczytać. Jej słowa są mądre, czułe oraz niebanalne”.
Taylor Jenkins Reid, autorka The Seven Husbands of Evelyn Hugo.

„Napisane z uczuciem. To najbardziej intrygująca i niebanalna powieść, którą czytałam od lat”.
Barbara Delinsky, autorka bestsellera „New York Timesa” Sweet Salt Air.

„Od pierwszej strony ta czarująca historia promieniuje inteligentnym humorem oraz barwnymi szczegółami. Podziwiam tę książkę”.
Tammara Webber, autorka bestsellerowej serii „New York Timesa” „Kontury serca”.

„To mądra i emocjonująca powieść z oryginalnymi bohaterami, którym można jedynie kibicować. Dziewczyna, którą znał jest inna niż wszystkie książki, które czytałam. Kocham każdą stronę”. Camille Pagán, autorka bestsellera Life and Other Near-Death Experiences.

„Tracey Garvis Graves utrzymuje czytelników w ogromnym napięciu. Od pierwszej do ostatniej strony każdy będzie chciał dla tej pary szczęśliwego zakończenia”.
Kate Hilton, autorka bestsellerów The Hole in the Middle i Just Like Family.                                                                                               

„Tracey Garvis Graves zapełnia strony książki pięknie przedstawionymi bohaterami. Ta niezwykła opowieść jest przepełniona uczuciami oraz empatią, które pozwalają czytelnikowi spojrzeć na świat autystów oczami kobiety, która udowadnia, że jest tak samo śmiała, jak czarująca. Nie ważcie się ominąć tej pozycji”.
Kellie Coates Gilbert, autorka „The Sun Valley Series”.

"Tracey dostarczyła kolejną romantyczną perełkę! Odkryła przed nami ujmującą historię o daniu miłości drugiej szansy, połączonej z prawdziwą tragedią. Kilka ostatnich rozdziałów sprawiło, że moje serce biło z szaleńczą prędkością”.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »