Droga Smoka: Morze krwi - Monika Lech

Droga Smoka: Morze krwi

Monika Lech

30,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo
ISBN 978-83-952899-7-2
Data wydania 16 sierpnia 2020
Język: Polski
Liczba stron: 310
Rozmiar pliku: 323,1 KB
Zabezpieczenie: Brak
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 310
Rozmiar pliku: 2,3 MB
Zabezpieczenie: Brak
Fragment: Pobierz fragment MOBI
30,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Alex Fitzwilliam swoją rasę, Zmiennych, zna jak zły szeląg. Jest w końcu jednym z najlepszych Inkwizytorów, jakich ma PBI. To pewnie dlatego ktoś na niego poluje i przeprowadza dobrze zorganizowane ataki.

Yi Hyeon Ju, zwierzchnik Alexa, wysyła go do Krakowa. Dlaczego do Krakowa? Ponieważ Kraków jest nudny, daleki od politycznego zamieszania świata i właśnie tam Alex będzie miał najlepszą ochronę, jaką Hyeon Ju może mu w tej sytuacji zapewnić.

Ochrona ma na imię Andrea i nie należy do najmilszych kobiet na świecie, nawet jak na niewysokie standardy 2052 roku. W dodatku jest Człowiekiem.

Zarówno życie Aleksa, jego śledztwo, jak i jego rehabilitacja wydają się proste i pozbawione dramatów, jednak tylko do momentu, kiedy Zmienni mocniej wkraczają w życie Andrei. Jakby tego było mało, Andrea musi szybko wrócić do swojego dawnego życia i załatwić w Afryce „sprawę zawodową”. Jak się okazuje, śledztwo Alexa i „sprawa zawodowa” Andrei mają więcej wspólnego, niż oboje mogli to sobie wyobrazić. Nim uda się zakończyć obie sprawy, tę Andrei, i tę Alexa, poleje się dużo krwi, pojawi się dużo błota, przekleństw, strzelania, niewiele czułych słów, ale w tym wszystkim znajdzie się zaskakująca dla obojga emocja, której oboje bardzo się obawiają.

Czy miłość przetrwa polowania na Zmiennych, handel niewolnikami, a także towarzystwo braci Napierów i przyjaciół z dzieciństwa? Dobre pytanie…

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »