Dom świateł -

Dom świateł

39,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Wydawnictwo Albatros
ISBN 978-83-8361-336-9
Data wydania 5 czerwca 2024
Język: Polski
Liczba stron: 384
Rozmiar pliku: 2,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
39,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Opis

Najnowsza powieść najbardziej znanego na świecie włoskiego autora thrillerów.

Nic dziwnego, że w gabinecie usypiacza dzieci, Pietra Gerbera, nie pojawiają się nowi pacjenci. Po głośnym skandalu psycholog tkwi w głębokiej depresji i nic nie wskazuje na to, by cokolwiek mogło go z niej wydobyć.
Dopóki w jego gabinecie nie pojawia się Maja Salo, młoda opiekunka dziesięcioletniej Evy, mieszkającej tylko z nią i służącą w odosobnionej willi na wzgórzu. Eva cierpi na agorafobię: nikt i nic nie jest w stanie nakłonić jej do opuszczenia domu, w którym się urodziła. A ostatnio w życiu dziewczynki pojawił się ktoś, kto stanowi dla niej poważne źródło zagrożenia.

Pietro niechętnie zgadza się nią zająć i już przy pierwszej sesji hipnozy wie, że może tego żałować. Przez jego pacjentkę, gdy jest w stanie uśpienia, przemawia wyimaginowany przyjaciel. Tylko że Pietro Gerber zna jego głos, a ten ktoś zna przeszłość psychoterapeuty i dawno pogrzebaną prawdę o tym, co wydarzyło się pewnego gorącego lata, kiedy ten miał jedenaście lat.

Książka z cyklu z Pietrem Gerberem – psychologiem dziecięcym, który jako metodę terapii stosuje hipnozę – znanym z bestsellerowego „Domu głosów” i „Domu bez wspomnień”.

\"Niezrównany Carrisi prześcignął samego siebie.\"
„Corriere della Sera”

\"Trzeba ogromnego talentu, by móc zarządzać scenami, wyczuciem czasu i niewypowiedzianymi słowami tak, jak robi to Carrisi w „Domu świateł”.\"
Opinia czytelniczki na portalu Goodreads