Dobre noce - Heather Grace Stewart

Dobre noce

Heather Grace Stewart

39,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo Virtualo
ISBN 978-83-272-7356-7
Data wydania 15 września 2022
Język: Polski
Liczba stron: 133
Rozmiar pliku: 1,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 133
Rozmiar pliku: 501,7 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
39,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Czy usterka technologiczna może przynieść ci coś więcej niż tylko ból głowy? A jeśli przyniesie ci dozgonną miłość? Kiedy pewna aplikacja psuje plany podróży, Hannah odkrywa zupełnie nowy świat pełen śmiechu i romansu.

Pisarka telewizyjna Hannah Storm ma już za sobą małżeństwo, właśnie skończyła 30 lat i straciła pracę. Przytłoczona tym, jak potoczyło się jej życie, i cierpiąca na blokadę pisarską, postanawia porzucić resztki ostrożności i za pomocą nowej aplikacji Good Nights rezerwuje miesiąc w wynajętym domu na wyspie u wybrzeży Francji. Ale leje deszcz i ktoś jest w jej wynajętym domu. Spotyka w nim Trippa - apodyktycznego, inteligentnego z gorącym brytyjskim akcentem faceta.

Dołącz do Hannah i Trippa w ich wyspiarskich przygodach w tej dowcipnej, wzruszającej komedii romantycznej. Książka na plażę i wakacje, idealna do leżakowania przy basenie latem i przy kominku w zimowe wieczory. Samodzielna powieść osadzona w tym samym uniwersum co Bilet.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »